KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693042
nr 1369 3042
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, fruktstilleben. Olja på duk, 28x37cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:11:13
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)